8-601-49244

Suteikime vaikams daugiau džiaugsmo, daugiau šypsenų

 

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS

UAB "Patikimas turtas" atstovauja vaikų žaidimų aikštelių gamintoją "Cemer" Lietuvoje nuo 2008 metų. Galime pasidžiaugti didele gausa jau atliktų projektų  - įrengtų žaidimų bei sporto aikštelių visoje Lietuvoje.

„Cemer“ gamykla įsteigta 1994m. ir yra lyderis savo valstybėje – Turkijoje, taip pat yra įkūrusi atstovybes daugelyje Europos šalių. "Cemer" gaminiai turi tarptautinius saugumo ir kokybės sertifikatus "TUV", "TSE", atitinka EN1176-1..7 gamybos standartus, gamykla įdiegusi tarptautinius vadybos kokybės standartus ISO 9001.

„Cemer“ vaikų žaidimo aikštelės yra ilgaamžės. Metalinės konstrukcijos apsaugotos nuo korozijos galvanizuojant, padengiant kokybiškais dažais milteliniu būdu. Medinėms konstrukcijoms naudojamas ypač kietas medis, specialiai atvežamas iš Afrikos, kuris yra atsparus klimato poveikiui, neatsiranda įtrūkimų net 50 metų. Detalės iš plastiko - ekologiška, nekenksminga sveikatai medžiaga. Įrenginiai nereikalauja kasmetinės priežiūros – nereikia skirti nei lėšų, nei laiko perdažymui, impregnavimui. Gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Prekiaujame ir atsarginėmis dalimis.

Žaidimų kompleksai pritaikyti vaikams nuo 2 metų amžiaus. Visi žaidimų kompleksai labai saugūs - konstrukcijos suprojektuotos taip, kad vaikai žaisdami nesusižeistų. Laiptai, čiuožyklų aikštelės yra su turėklais, sūpuoklių sėdynės - kėdutes su apsauga, taigi, kad ir įsisiautėję vaikai negali nukristi. Taip pat turime gaminių seriją pritaikytą vaikams su fizine negalia.

Kūrybingas „Cemer“ kolektyvas įsiklauso į vaikų lūkesčius, todėl nuolat atnaujina žaidimų kompleksų dizainą, suteikdami konstrukcijoms vis daugiau žaismingumo. „Cemer“ žaidimų kompleksai pasižymi ryškiomis spalvomis, kas įkvepia vaikų kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, skatina judriems žaidimams. Beto, „Cemer“ produkcija lengvai priderinama prie aplinkos, kadangi galima parinkti spalvas pagal Jūsų pageidavimus.

„Cemer“ taip pat gamina šiukšlių dėžes bei suoliukus, kurie yra neatsiejami vaikų žaidimo aikštelių atributai.

Žaidimo aikštelės zoną siūlome padengti guminėmis trinkelėmis. Jos amortizuoja smūgį, taip apsaugodamos vaikus nuo sumušimų. Danga neslidi netgi kai šlapia, higieniška. Ant guminių plokščių gerai matosi pavojingos šiukšlės (stiklo šukės, nuorūkos, šakos ir t.t.). Dangą paprasta prižiūrėti – sniegą ar medžių lapus pakanka sušluoti.

Produkcijos asortimentas yra labai platus, galime įrengti įvairaus dydžio žaidimų parkus. Dirbame ir pagal individualius užsakymus. Garantuojame platų pasirinkimą kainos, spalvų bei funkcijų atžvilgiu.

Suteikime vaikams daugiau džiaugsmo, daugiau šypsenų, nuspalvinkime jų vaikystę ryškiomis, linksmomis spalvomis!

 
smart foreash