8-601-49244

Nuotraukų galerija su albumais

<  1 2  >
Lauko treniruokliai Anykščiuose Dainavos slėnyje prie Šventosios upės
2016 05 13
Lauko treniruokliai Anykščiuose Dainavos slėnyje prie Šventosios upės tai papildoma vertė mėgstantiems sportuoti, bėgioti krosą, leisti laisvalaikį gryname ore parke.
Albumo peržiūra
Sveikatingumo takas parke prie Riomerio universiteto
2016 05 13
Lauko treniruokliai įrengti Riomerio universiteto parke. Sportuoti lauke daug geriau nei uždaroje salėje, tad laimingi ne tik universiteto studentai bet ir netoliese gyvenantys aktyvų bei sveiką gyvenimo būdą propaguojantys gyventojai.
Albumo peržiūra
Žaidimų aikštelė Mažeikiuose
2016 05 13
Atnaujinta žaidimų aikštelė vaikams Mažeikiuose daugiabučių kieme. Spalvingi ir daugiafunkciniai įrenginiai džiugina kiemo vaikus, skatina aktyviems žaidimams, lavina kūrybiškumą.
Albumo peržiūra
Žaidimų aikštelė Mažeikiuose
2016 05 13
Naujai įrengta žaidimų aikštelė Mažeikių miesto daugiabučių namų kieme. Daug džiaugsmo ir linksmybių vaikams, o tėveliams ramu dėl vaikų saugumo žaidžiant aikštelėje.
Albumo peržiūra
Vaikų žaidimų aikštelė Druskininkų miesto pliaže
2016 05 13
Spalvinga ir saugi žaidimų aikštelė Druskininkų miesto pliaže prie Vijūnėlės tvenkinio. "Cemer" įrenginiai spalvingi, animuoti ir labai patrauklūs vaikams, skatinantys aktyviems žaidimams bei lavinantys kūrybiškumą.
Albumo peržiūra
Šalčininkų raj., Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijoje
2015 05 11
Gimnazijos kieme įrengta nauja sporto ir žaidimų aikštelė. Vaikai laimingi ir nenustygstantys vietoje iš nekantrumo viską išbandyti !
Albumo peržiūra
Pakruojo miesto aikštėje
2016 05 13
Pakruojo miesto centrinėje aikštėje įrengta moderni, spalvinga ir funkcionali žaidimų aikštelė. Įrenginiai saugųs ir kokybiški, o be to, labai patrauklūs vaikams.
Albumo peržiūra
Šeduvos vaikų darželis
2011 09 26
Šeduvos vaikų darželis pelnė apdovanojimus geriausiai tvarkomų edukacinių edrdvių konkurse. Cemer žaidimų aikštelių įrenginiai žaismingi ir saugūs - džiaugiasi ir darželio vaikai, ir darželio vadovybė.
Albumo peržiūra
Lauko treniruoklių aikštelės Vilniuje
2012 12 20
Aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą mėgstantys vilniečiai džiaugiasi lauko treniruoklių aikštelėmis, kuriomis gali naudotis visiškai nemokamai. Žemėlapis, kuriame matysite visas vietas Vilniuje, kur yra įrengtos lauko treniruoklių aikštelės. Sportuokite gryname ore ir būkite sveiki. Nuoroda į žemėlapį.
Albumo peržiūra
Lauko treniruokliai Klaipėdoje
2016 06 21
Klaipėdos miestelėnai džiaugiasi įrengtomis lauko treniruoklių sveikatingumo zonomis.
Albumo peržiūra
  <  1 2  >
smart foreash